Podsumowanie działań dla klientów - Agencja Public Relations BEST PR

 

Kiedy na zewnątrz temperatura sięgała zenitu, zespół BEST PR nie zwalniał tempa! Ten miesiąc był gorący, pracowity i pełen sukcesów – takie miesiące lubimy najbardziej 😊

 

Dzięki Majówce miałyśmy chwilę na naładowanie baterii przed wieloma dniami intensywnej pracy. W ubiegłym miesiącu rozpoczęły się bowiem intensywne przygotowania do dwóch eventów – Gali z okazji 10-lecia Sun & Snow oraz Slow Weekend #9 – Kupuj Lepsze Produkty.


Zaproszenia na 10-lecie Sun & Snow

Klub Premium Grafit Fitness & Wellness zaprezentował swoje stoisko na targach sportowych Go Active Show 2018, które trwały od 18 do 20 maja. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć! W przerwach między robieniem materiałów do Social Media Grafitu, wystawiałyśmy swoją BEST drużynę w kolejnych wyzwaniach. Najlepszymi trenerami okazali się oczywiście Judyta oraz Krzysztof z Grafit Fitness. Ogromne zmęczenie, ale jaka satysfakcja! Zdecydowanie było warto tam przyjechać i przy okazji pracy spróbować swoich sił na treningowej macie.

 

Podsumowanie działań dla klientów - Agencja Public Relations BEST PR

W ten sam weekend, 19 i 20 maja odbyły się długo wyczekiwane targi Slow Weekend #9 pod hasłem Kupuj Lepsze Produkty. Przy ul. Mińskiej 65 ekipa BEST PR zadbała o kompleksową obsługę PR’ową w czasie eventu. Na miejscu klienci mogli zakupić najwyższej jakości naturalne produkty – ekologiczną żywność, organiczne kosmetyki, ubrania i dodatki, produkty dla dzieci, a nawet książki. Zadbałyśmy także o liczne atrakcje dla odwiedzających. W ofercie znalazło się wicie wianków, tworzenie spersonalizowanych koszulek i toreb, treningi ze Zdrofitem oraz zrobienie własnego peelingu na bazie kawy lub soli morskiej. Oczywiście był też czas na chwilę odprężenia podczas masażu tajskiego. Jak zawsze było kolorowo, radośnie i w rytmie slow.

Organizacja eventów

Maj był bardzo intensywnym miesiącem dla nas! Zaledwie kilka dni po targach odbyła się Gala z okazji 10-lecia firmy Sun & Snow, wypoczywaj, jak lubisz! W Forcie Sokolnickiego spotkali się inwestorzy, deweloperzy, klienci oraz pracownicy, aby wspólnie świętować urodziny marki. Przez ostatnie 10 lat firma zbudowała sieć ponad 1700 apartamentów na wynajem zlokalizowanych w topowych kurortach, w górach, nad morzem oraz w miastach. Wydarzenie uświetnił koncert zespołu Perfect, a zabawa trwała do białego rana.

W przygotowanie gali włożyłyśmy całe nasze serce i umiejętności, które zaowocowały uśmiechem i zadowoleniem każdego gościa. Organizacja eventów to obok prowadzenia Social Mediów nasze ulubiona część Public Relations!

Przygotowania do Gali 10-lecia Sun & Snow

Jak co miesiąc prowadziłyśmy działania w Social Media Baltony, Cavariousa oraz Smaku Piwa. Razem z Baltoną informowałyśmy o nowych produktach oraz licznych promocjach w sklepach w całej Europie. Nasza graficzka Zosia stworzyła nowe filmiki w ramach kampanii kawowej Cavarious. Paula ponownie udała się w podróż po warszawskich pubach. Do biura przywiozła całą galerię zdjęć, które z pewnością zobaczycie na fanpage’u SmakPiwa.pl.

Działania Social Media

W maju działo się tak wiele, że zanim na dobre się zaczął, to już szykowałyśmy co miesięczne raporty z działań dla naszych klientów.

Czy czerwiec będzie równie intensywny? Niebawem się o tym przekonamy! 😊

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj poprzedni wpis Kwiecień w BEST PR.