Podsumowanie działań dla klientów - Agencja Public Relations BEST PR

 

Wakacje już prawie za nami, czas więc na podsumowanie minionych dwóch miesięcy. Kiedy nasi klienci odpoczywali, my pracowałyśmy nad ich projektami. W końcu od tego jesteśmy!

 

Latem polskie kurorty przechodziły prawdziwe oblężenie. Coraz chętniej wypoczywamy w Polsce i trend ten umacnia się z roku na roku. Zyskuje na tym hotelarstwo i rynek wynajmu apartamentów wypoczynkowych, na którym liderem jest nasz klient, firma SUN & SNOW. Pracujemy nad jej obecnością w prasie przez cały rok, ale miesiące wakacyjne to prawdziwy wysyp ciekawych publikacji w mediach tradycyjnych i elektronicznych.  

Sezon urlopowy rozpoczęliśmy wywiadem z Marcinem Dumanią dla portalu Inwestycje w Kurortach.pl. Prezes zarządu Sun & Snow przedstawił sytuację na polskim rynku wynajmu apartamentów wakacyjnych w minionym i nadchodzącym sezonie i podał aktualne stawki wynajmu. Podzielił się także planami dotyczącymi rozwoju firmy.  

 

Podsumowanie działań dla klientów - Agencja Public Relations BEST PR

   

Wakacje przyniosły publikacje w prasie kobiecej: Twój Styl, Olivia, Pani, w tygodnikach Wprost i Newsweek oraz w prasie branżowej Hotelarz i Eurobuild Central & Eastern Europe.  

 

Podsumowanie działań dla klientów - Agencja Public Relations BEST PR

 

W lipcu i sierpniu kontynuowałyśmy działania promocyjne dla Studio Deccor oraz Trikoo Concept. To zwycięskie marki czerwcowej edycji naszej akcji „Promujemy kobiece biznesy”. Chcesz poznać jej szczegóły? Zajrzyj na nasz fanpage. Nasze działania obejmują prowadzenie wybranych kanałów w Social Mediach.  

Przygotowując sesję produktową dla Trikoo Concept w sierpniu, zamieniłyśmy się w stylistyki a nasze biuro w mini showroom. Potrzebowałyśmy nowych materiałów na fanpage marki na Facebooku i Instagramie, więc same je wykonałyśmy. Nasze sukcesy? Wzrost liczby followersów i fanów na obu profilach, a także zwiększenie zaangażowania społeczności skupionych wokół marki.  

 

 

Dla Studio Deccor przygotowałyśmy posty na Facebooka pokazujące, jak pięknie zaaranżować wnętrza, i to nie tylko mieszkalne. Pokazałyśmy niekonwencjonalne sposoby na urządzenie eleganckiego biura i niesztampowego bistro. Niespodzianką dla fanów była sesja zdjęciowa Anity Włodarczyk we wnętrzach urządzonych przez Beatę Michalak, właścicielkę Studia Deccor. Lubimy to!  

 

 

W sierpniu naszą klientką została osobista stylistka, trenerka wizerunku Iwona Jankowska – Fou Bazaar. Już niedługo wystartuje jej nowa usługa – FouBox, nad którą pracujemy razem dzień i noc. Każdy, kto wykupi FouBox, co miesiąc otrzyma spersonalizowany box z ubraniami i dodatkami. Szczegóły już wkrótce, so stay tuned!  

 

 

W lecie do naszego zespołu dołączyły dwie nowe praktykantki – Paula i Ania. Paula – studentka Uniwersytetu Warszawskiego, wspiera nas swoją wiedzą w zakresie marketingu sportowego, Ania – studentka VIAMODA Szkoła Wyższa dzieli się swoim doświadczeniem w zakresie fashion PR. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przestawienie biurek zmotywowało nas do kolejnych porządków. Po przearanżowaniu biura, wzięłyśmy się za naszą stronę www. Odświeżyłyśmy lay out, dodałyśmy nowe funkcje w tym oczywiście bloga. Na koniec wzmocniłyśmy naszą obecność w Social Mediach. Chcesz lepiej poznać nasz zespół? Wiesz, kto po godzinach piecze pyszne ciasta, a kto się szkoli? A może zżera Cię ciekawość, gdzie nasza szefowa szukała nowego biura dla BEST PR? To wszystko na naszym profilu na Insta. Follow us 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj poprzedni wpis ► Fashion PR – jakiego PR potrzebuje branża modowa?