Podsumowanie działań dla klientów - Agencja Public Relations BEST PR

 

Jak krótko podsumować wrzesień w BEST PR? „Back to school, back to business & back to hard work” oczywiście z naciskiem na intensywną pracę, której jak co miesiąc miałyśmy mnóstwo.

 

1 września to formalny początek naszej współpracy z jedyną w swoim rodzaju Iwoną Jankowską. To kreatorka wizerunku, trenerka stylistów, była modelka i właścicielka marki Fou Bazzar. Naszym zadaniem było wypromowanie nowatorskiej usługi Fou Box czyli spersonalizowanego pudełka subskrypcyjnego. To usługa dla zabieganych osób, które potrzebują wyeliminować ze swojego życia czasochłonne i nieefektywne zakupy ubrań i dodatków. Robi to za nie personal shopper, który dwa razy w miesiącu wysyła klientowi paczkę z nowymi elementami garderoby. Są one doskonale dopasowane do sylwetki klienta, jego temperamentu i stylu życia, a także do oficjalnych okazji z kalendarza klienta, takich jak gale, bale, oficjalne kolacje.  

<Podsumowanie działań dla klientów - Agencja Public Relations BEST PR

Dla nowej marki stworzyłyśmy logo, teksty na stronę www oraz cały komplet materiałów marketingowych, które wykorzystałyśmy na targach SLOW FASHION. To właśnie podczas tej popularnej imprezy branży modowej na przełomie września i października miała miejsce oficjalna premiera nowej usługi. Klient zlecił także naszej agencji prowadzenie kanałów marki na Facebooku oraz Instagramie, wraz z przygotowaniem kreacji. Poza grafikami dla marki przygotowałyśmy też film promocyjny (scenariusz, reżyseria, montaż). Za pomoc serdecznie dziękujemy Damianowi Kosewskiemu, bez którego byłoby to znacznie trudniejsze zadanie. 😉  

 

<Podsumowanie działań dla klientów - Agencja Public Relations BEST PR

   

We wrześniu wzbogaciłyśmy portoflio o nowe publikacje w prasie i internecie dla Sun & Snow. W Świecie Przedszkolaka pisałyśmy o destynacjach na jesienne wakacje z dzieckiem. Zaprosiłyśmy też w imieniu klienta blogerkę MartynaG.pl wraz z mężem i dwójką maluchów do rodzinnego apartamentu w Świnoujściu. Swoją relacją i wrażeniami z pobytu podzieliła się na swoim blogu oraz Instagramie. Miesiąc zamknęłyśmy publikacją na temat luksusowych apartamentów Sun & Snow we wrześniowym numerze „Świata Rezydencji”.  

 

Podsumowanie działań dla klientów - Agencja Public Relations BEST PR

 

W pierwszym miesiącu nowego roku szkolnego nasza agencja wpłynęła na zupełnie nowe wody 😊 Rozpoczęłyśmy współpracę ze SmakPiwa.pl największym w Polsce importerem i dystrybutorem piwa kraftowego. Pod swoim parasolem skupia takie popularne browary jak Lindemans, Boon, DuBuisson, Brunehaut, St Feuillien, St Jozef, Bavik, Stone Brewing, Mikkeller, TOOL i Omnipolo. Dla SmakPiwa.pl prowadzimy komunikację w Social Mediach, wraz z kreacją. Ponieważ to dla nas nowa branża, cały czas czytamy i uczymy się. Jedną z takich okazji był udział w Warszawskim Festiwalu Piwa.  

 

 

A co przyniesienie październik? Szykujemy się do rozpoczęcia współpracy z dwoma nowymi markami. I choć każda z nich reprezentuje zupełnie nowy segment rynku, co oznacza dla nas sporo nauki, to nie możemy się tego doczekać, a głowy kipią nam od pomysłów. 😉  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj poprzedni wpis ► Co robiliśmy w te wakacje? Czyli podsumowanie działań dla klientów w lipcu i sierpniu.